• تاریخ انتشار : 1402/08/14 - 12:54
  • بازدید : 153
  • تعداد بازدیدکننده : 150
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید از چهاردهمین نمایشگاه فناوری نانو

  فراخوان ثبت نام برای بازدید از نمایشگاه فناوری نانو، از طرف کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشکده پزشکی در کانال تلگرامی این مرکز در روز 8 آبان صورت گرفت.

پس از ثبت نام اولیه،  تاریخ 14 آبان ماه سال 1402 از ساعت 10 الی 1 برای این بازدید در نظر گرفته شد. با هدایت و راهنمایی معاون محترم پژوهشی دانشکده، صحبت برای وحود یک هیئت علمی در تور بازدید صورت گرفت و  از گروه ایمونو افتخار دادند و دعوت کمیته را پذیرفتند.

روز 14 آبان ماه سال 1402 ساعت 10 صبح دبیر و تعدادی از اعضای شورای مرکزی کمیته به همراه دانشجویان در معیت آقای دکتر ملاحسینی و آقای دکتر شعبانی از اساتید گروه ایمونولوژی از محل دایم نمایشگاه بین المللی، سالن خلیج فارس تور بازدید آغاز گردید.

 تور بازدید با تاکیید بر شرکت های پزشکی و تحقیقات پزشکی بوده است. در این تور پس از معرفی محصول توسط شرکت ها، هییت علمی های محترم همراه، موارد مهم معرفی، دستاورد های جدید این نوع محصولات و استفاده آن ها در علم تحقیق و پزشکی را برای دانشجویان روشن می کردند. در این بازدید، دو شرکت دارویی با تاکید بر داروهای سرطان پستان، یک شرکت درگیر در تولید مواد نانو برای تحقبقات سلولی ملوکولی، یک شرکت در زمینه دستگاه های لیز سلولی، یک شرکت در زمینه استفاده از انواع مواد تزریقی، یک شرکت در زمینه میکروبیوم و در نهایت یک شرکت در زمینه کیت های سریع تشخیص سموم بازدید شده اند.

در انتها و ساعت 1 با هماهنگی قبلی تیم پس از بازدید به دانشکده مراجعه کردند.

 

  • گروه خبری : اخبار معاونت پژوهشی,گالری تصویر
  • گروه خبری : 136881
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست