• تاریخ انتشار : 1399/02/20 - 15:55
  • بازدید : 21
  • تعداد بازدیدکننده : 20
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

جلسات دفاع از پروپوزال و پایان نامه ها به صورت مجازی برگزار می شود

دکتر ضیایی معاون پژوهشی دانشکده پزشکی در سخنانی اقدامات این معاونت را در زمان شیوع ویروس کرونا و طرح فاصله گذاری اجتماعی توضیح داد.

ایشان ضمن تاکید بر ارائه خدمات پژوهشی در این دوره اظهار داشت: معاونت پژوهشی دانشکده پزشکی تلاش و حمایت های گسترده ای در راستای اقدامات پیشگیرانه و کنترل کرونا ویروس بعمل آورد تا اساتید و دانشجویان بتوانند از خدمات پژوهشی در زمان قرنطینه استفاده کنند.

ایشان افزود: برگزاری جلسات شورای پژوهشی و کمیته اخلاق بصورت مجازی از جمله اقدامات معاونت است تا وقفه ای در فرایند بررسی پروژه ها و پایان نامه ها ایجاد نشود.

معاون پژوهشی درخصوص اقدامات پیش از طرح فاصله گذاری اجتماعی نیز توضیحاتی ارائه داد و اظهار داشت: معاونت پژوهشی پیش از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بمنظور کاهش تردد دانشجویان اقدام به سیستمی کردن روند تصویب پایان نامه ها در کلیه مقاطع نمود که این امر در جهت کاهش تردد دانشجویان و دستیاران تاثیر بسزایی داشته است.

وی در ادامه افزود: معاونت پژوهشی تلاش دارد تا امکانات حداکثری در رابطه با طرح ها و پایان نامه های مرتبط با کنترل و بررسی کرونا ویروس را در اختیار اساتید و دانشجویان محترم قرار دهدکه می توان به تسریع در روند بررسی طرحها ، اطلاع رسانی های متعدد در خصوص حمایت سایر ارگانها از پروپوزالهایی با موضوع کرونا و در نظر گرفتن گرنت های خاص به اساتید اشاره کرد.

دکتر ضیایی در ادامه سخنان خود بیان نمود: با آغاز شیوع ویروس کرونا از ابتدای اسفندماه ۹۸ در سطح کشور، مقرر شد جلسات برگزاری از دفاع از پروپوزال و پایان نامه بصورت مجازی برگزار شود. از دیگر اقدامات صورت گرفته در این معاونت برگزاری کارگاه‌ مجازی روش تحقیق ویژه اعضای هیئت علمی و دانشجویان بمنظور افزایش توانمندسازی ایشان  است.

معاون پژوهشی دانشکده پزشکی در خاتمه درخصوص سرویس دهی بخش امانت کتابخانه دانشکده خاطرنشان کرد: سرویس دهی بخش امانت کتابخانه دانشکده در حال حاضر انجام نمی شود اما تمهیداتی برای استفاده دانشجویان از منابع پایان نامه به طور آنلاین وجود دارد و آنها با مراجعه به سایت http://dlib.sbmu.ac.ir/faces/home.jspxمی­‌توانند از این امکان بهره­‌مند شوند. همچنین تمهیداتی در خصوص تمدید کتب امانت گرفته شده و عدم اخذ جریمه دیرکرد از دانشجویان اتخاذ شده است.

  • گروه خبری : اخبار معاونت پژوهشی,گالری تصویر
  • گروه خبری : 133859
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست